Venois Legal

Copyrights & Trademarks

Bu sayfada Venois ticari markasının kullanım ve telif hakları ile ilgili yasal bilgiler ve haklar bulunmaktadır.

Amerika' da Venois Technologies, Inc. Türkiye' de Mitues Global Ltd. Şti. telif hakkı ve / veya tüm metin ve Venois web sitelerinde yer alan markalar, sloganlar, tüm yazı, materyal, grafik ve görüntüler için geçerli haklarını korur.

Tüm ticari markalar ve hizmet markaları kendi sahiplerinin mülkiyetindedir.

Venois' in açık, yasal ve yazılı izni olmadan Venois web sitelerinde yer alan her hangi bir materyalin, grafiklerin, metinlerin ve yazıların üzerlerinde çeşitli değişiklikler yapılarak dahi olsa kopyalanıp kullanılması kesinlikle yasaktır.

Ticari Markalar

Venois ticari markaları , hizmet markaları , logoları ve alan adlarının tüm yasal hakları Venois Technologies, Inc.' e ait olup Türkiye' de ki yasal tüm ticari kullanım hakları Mitues Global Ltd. Şti' ne aittir. Venois markaları tescilli ve yasal ticari / hizmet markaları olup Amerika Birleşik Devletleri ve Türkiye' de ilgili yasalar ile korunmaktadır.

Venois ticari markaları ve hizmet markaları Venois' in kaliteli hizmetlerini ifade etmekte olup şirketin değerli varlıklarıdır.

Açıkça Venois tarafından izin verilmedikçe Venois ticari markalarının kullanımı yasaktır. Venois' in yazılı izni olmadan herhangi bir web sitesinde ticari markaların kullanılması kesinlikle yasaktır. Venois tarafından sağlanan sponsorluk ve çeşitli iş ortaklıklarında Venois logosu ve ticari markaların kullanılması aynı şekilde Venois' in yazılı iznine tabidir.

Logo İsteği

Web Sitelerinde "Powered by Venois" ibareli logoları kullanmak isteyen Venois müşterileri için Venois' e logo talebinde bulunabilirsiniz.

Web Sitesi Kullanım Hakkı

Venois web sitelerinde yer alan tüm metin, yazı, materyal, görsel, grafik ve logoların kullanım hakları tamamen Venois' e aittir. Venois sitelerinde yer alan iş ortaklarımıza ait logoların kullanım hakları sahiplerine aittir. Venois web sitesinde yer alan metin, yazı, materyal, görsel, grafik ve logoları ile web siteninin tamamının ya da bir kısmının ya da değiştirilerek kopyalanması ve kullanılması tamamen yasaktır. Bunun tespiti halinde gerek Amerika Birleşik Devletleri' n de gerekse Türkiye' de yasalar ile doğan tüm haklarımızı sonuna kadar kullanacağımızı en baştan kabul etmiş olursunuz. Venois web sitelerinin tamamı (metin, yazı, materyal, görsel, grafik ve logolar) Venois' e ait olup bu hakkımız Amerika Birleşik Devletleri ve Türkiye' de ilgili yasalar ile korunmaktadır. Venois web siteleri aynı zamanda DMCA tarafından dijital olarak korunmakta, günlük olarak takip edilmekte ve raporlanmaktadır.

Venois, sadece www.venois.net - www.venois.com ve www.venois.de alan adları üzerinden Türkçe, Ingilizce ve Almanca web siteleri ile hizmet vermektedir. (venois.com, venois.com.tr, venois.net, venois.net.tr, venois.co.uk ve venois.de domain adresleri Venois Technologies, Inc. adına kayıtlı olup tüm kullanımları yasal olarak şirketimize aittir.)

Venois, www.venois.net - www.venois.com ve www.venois.de dışında Venois adı geçen başka web siteleri ve domainler üzerinden servis ve hizmet sunmamaktadır.

Son güncelleme: 02 Mart 2015 - Pazartesi

Soru Sor

Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

Servislerimiz ve hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi almak için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz.
Venois Uzmanları en kısa sürede geri dönüş sağlayacaktır.