Genel Bilgiler

Venois Kurumsal Profil

Venois Hosting, müşteri odaklı hizmet anlayışı ve alanında uzmanlaşmış donanımlı ekibiyle Türkiye lokasyon üzerinden web hosting, alan adı, internet servisleri ve dünya çapında 15 farklı lokasyon üzerinden sunucu kiralama ile veri merkezi hizmetleri sunar.

Venois, Türkiye’ nin önde gelen firmalarının yanı sıra dünyanın farklı noktalarından profesyonel birçok firmaya sunduğu hizmetlerle kalitesini uluslararası alanda da tescillemiştir. 2005 yılından bu yana her gün, müşterilerine daha iyi hizmet sunabilmek için çalışan şirketimiz; standart teknoloji ve barındırma çözümlerinin dışında yazılım, tasarım ve danışmanlık gibi farklı hizmetleri de kapsayan anahtar teslim çözümler sunmaktadır. Kurumlara yönelik geliştirdiği özel servisler ile müşterilerinin her daim memnun kalmalarını sağlayan Venois, verdiği tüm hosting ve internet servisi hizmetlerinde maksimum verimlilik ve performans sağlayan donanım markalarını tercih etmektedir.

Venois Hosting (Mitues Global Teknolojiler Veri Merkezi Hizmetleri Ltd. Şti.), Türkiye' de Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu (BTK) tarafından yetkilendirilmiş Yer Sağlayıcısıdır.

Çözüm Odaklı Müşteri Hizmetleri

Venois Hosting teknik destek ekibi, 7 gün 24 saat bireysel ve kurumsal müşterilerine daha kaliteli hizmet sunabilmek için çalışıyor. Uzmanlarımız yardım ve teknik destek taleplerinize bir çok farklı iletişim kanallarından cevap vererek yaşamış olduğunuz sorunları ve merak ettiğiniz soruları en kısa sürede yanıtlıyor.

(Teknik destek talepleri, müşteri hesapları güvenliği ve kimlik doğrulaması sebebi ile sadece Müşteri Paneliniz üzerinden destek bileti / ticket ile yapılmaktadır.)

Güvenilir ve Sağlam Altyapı

Venois sunucularının yer aldığı veri merkezinin yurt içi ana internet erişimi, Ring yedekli fiber optik alt yapı ile Türk Telekom tarafından sağlanmaktadır. Veri merkezine gelen toplam 16 fiberin 4 adet 10Gbit’lık portu ise veri merkezinde sonlandırmıştır. Sunucularımızın bulunduğu veri merkezi, tam yedekli çalışan modüler 720Gbit erişim kapasitesinde Backbone’a sahip olup burada erişim; Layer3 yapıdaki network üzerinden, ihtiyaç duyulan sayı ve boyutlarda, kesintisiz ve sağlıklı bir şekilde sağlanmaktadır.

Venois’ in Data Center elektrik altyapısı, N+1 yapısına göre yedekli olarak dizayn edilmiştir. Kapasite artırımına ihtiyaç olduğunda ise hot-swap enerji sistemi devreye girmektedir. Ayrıca şirketimiz; Data Center Eaton marka UPS, AKSA marka jeneratör ve LibertHiross marka, hassas kontrollü, çift kompresörlü N+1 yapısıyla çalışan iklimlendirme sistemi sayesinde, altyapımızda yakaladığımız kaliteyle müşterilerimizin memnuniyetini arttırmaktadır.

RIPE NCC

Venois, Ripe NCC üyesi olarak kendi IP bloklarına sahip olup veri merkezi hizmetlerini kendi ip adresleri üzerinden sunmaktadır. (Mitues Global Teknolojiler Veri Merkezi Hizmetleri Ltd. Şti.)

Yüksek Standart

Müşteri portföyünün büyük bir bölümü kurumsal firmalardan oluşmakla birlikte, özellikle profesyonel yaklaşımı ve kaliteyi önemseyen bireysel müşterilere de sahip olan Venois Hosting; Haziran 2013'te, global pazarlarda faaliyet gösteren hosting sağlayıcıları ve NASA tarafından kurulan “OpenStack Foundation” a davet edilerek üye olmuştur.

Bulunduğu sektörün yüksek standartlarına sahip, dünya çapında bilinen koalisyon ve vakıflarının üyesi olan şirketimiz; bu mecralarda edindiği gözlem ve deneyimlerini, her zaman daha iyisini hak eden değerli müşterilerine en kaliteli hizmeti sunabilmek için kullanmaktadır.

Ticari Bilgiler

Şirket Ünvanı: Mitues Global Teknolojiler Veri Merkezi Hizmetleri Tic. Ltd. Şti.

Adres: Yakuplu Mah. Hürriyet Bulvarı, Skyport Plaza, No: 1, Kat: 3, D.No: 64-65, PK:34520 Beylikdüzü / İstanbul - Türkiye

Telefon: +90 850 885 0 114

KEP Adresi: mitues@hs02.kep.tr

Yetkili: Serkan Özduman (Genel Müdür)

Mail Adresleri

Şirketimize aşağıdaki mail adresleri ile ulaşabilirsiniz.

Genel İletişim: info@venois.net

Satış: satis@venois.net

Muhasebe: muhasebe@venois.net

Destek: destek@venois.net

NOC: noc@venois.net

Abuse: abuse@venois.net

Telefon

Şirketimize ulaşmak, ürün ve servislerimiz hakkında bilgi almak için bizlere telefon ile ulaşabilirsiniz.


Müşteri Hizmetleri
+90 850 885 0 114
Soru Sor

Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

Servislerimiz ve hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi almak için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz.
Venois Uzmanları en kısa sürede geri dönüş sağlayacaktır.