Venois Hakkında

“2005 yılından beri sağladığımız güvenilir, kaliteli, sorunsuz servis ve hizmetler için mutluyuz.
Mutluluğumuza her daim ortak olan tüm müşterilerimize sonsuz teşekkürler.”

VENOIS HOSTING

"TOUCH THE WORLD WITH US" Venois Hosting, müşteri odaklı hizmet anlayışı ve alanında uzmanlaşmış donanımlı ekibiyle barındırma, sunucu kiralama, alan adı ve internet servisleri ile profesyonel çözümler sunar. Venois, Türkiye’ nin önde gelen firmalarının yanı sıra dünyanın farklı noktalarından profesyonel birçok firmaya sunduğu hizmetlerle kalitesini uluslararası alanda da tescillemiştir.
ÜSTÜN BARINDIRMA VE VERİ MERKEZİ HİZMETLERİ
2005 yılından bu yana her gün, müşterilerine daha iyi hizmet sunabilmek için çalışan şirketimiz; standart teknoloji ve barındırma çözümlerinin dışında yazılım, tasarım ve danışmanlık gibi farklı hizmetleri de kapsayan anahtar teslim çözümler sunmaktadır.
Üstün Çalışma Süresi ve Yüksek Hız Global Lokasyonlarda En Etkin Veri Ağı

Venois sunucularının yer aldığı veri merkezinin yurt içi ana internet erişimi, Ring yedekli fiber optik alt yapı ile Türk Telekom tarafından sağlanmaktadır. Veri merkezine gelen toplam 16 fiberin 4 adet 10Gbit’lık portu ise veri merkezinde sonlandırmıştır.

Sunucularımızın bulunduğu veri merkezi, tam yedekli çalışan modüler 720Gbit erişim kapasitesinde Backbone’a sahip olup burada erişim; Layer3 yapıdaki network üzerinden, ihtiyaç duyulan sayı ve boyutlarda, kesintisiz ve sağlıklı bir şekilde sağlanmaktadır.

Detaylı Bilgi